Otizm de FuzzyBrush kullanımı - FuzzyBrush Türkiye

Fuzzy Brush UK
Kullan At Diş Fırçası
Fuzzy Brush TÜRKİYE

FUZZY BRUSH İLE  DİŞ FIRÇASINA DİŞ MACUNUNAFIRÇALAMA SONRASI SUYA GEREK YOK

15 YILLIK DENEYİMİYLE 65 DEN FAZLA ÜLKEDE150.000.000 ADET SATIŞ ŞİMDİ TÜRKİYE'DE

Select Your Language

İçeriğe git

Otizm de FuzzyBrush kullanımı

BİLGİLENDİRME
Otizm nedir?
Otizm, bireyin dış dünyadaki uyaranları algılamasını, aldığı bilgileri düzenleyip kullanılmasını etkileyen, yaşam boyu süren gelişimsel bozukluktur. Kaynağı psikolojik değil, nörolojiktir, diğer bir deyişle beynin işlev bozukluklarına bağlıdır. Otizmin beynin ve merkezi sinir sisteminin yapısındaki organik farklılık ya da bozukluktan kaynaklandığı düşünülmektedir.

Otizm belirtileri nelerdir ?
 • Çocuğun davranışları ve gelişimi, diğer çocuklardan farklıysa,
 • Karşısındaki kişi ile göz göze gelemiyorsa,
 • Adı ile seslenilince bakmıyorsa,
 • Sürekli zıplamak ve sallanmak gibi hareketler yapıyorsa,
 • Konuşmada geriyse,
 • Bazen duymuyor gibi davranıyorsa,
 • Bazı kelimeleri veya motor davranışları (el, kol hareketleri, mimikler gibi) sürekli tekrarlıyorsa otizmden kuşkulanılabilir.
Otizm Rahatsızlığında "Fuzzy Brush" Kullanımı

Diş fırçalama çoğu zaman Otistik çocuklarda en yaygın olan sorunlardan biridir. Çünkü otistik çocuklar aşırı duyarlı ( tatlara, kokulara) olma eğilimindedirler.
Otistik rahatsızlığa sahip kişilerde diş fırçalama genelde diş fırçasının rahatsızlık vermesi ve diş fırçalamanın tüm dişlerde belirli bir sürede ve belirli bir yönde olmasından dolayı problemler oluşturmaktadır.

Otistik çocukların sakız çiğmeyi sevdiklerini bildiğimizden onlara da yardımcı olabilmek adına "Fuzzy Brush" tasarımımızı diş hekimlerinin de desteğiyle geliştirdik. Böylece eğlenceli bir şekilde çocuğunuzun diş bakımını da gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Ebeveynlerin "Fuzzy Brush" ürünlerini başta kendilerinin kullanmalarını öneriyoruz. Bu sayede, çocuğunuzda bunun tamamen eğlenceli olduğunu görecektir. Çocuğunuzun "Fuzzy Brush" a alışması birkaç gün sürebilir, ancak bunun azımsanmayacak faydası için değerdir.

Siteden gördüğünüz gibi "Fuzzy Brush", diş hekimleri tarafından onaylanmış ve doğal tatlı Xylitol içermektedir. Ebeveynleri sadece "Fuzzy Brush" kullanmaya teşvik etmemekteyiz, bunun sizin ve çocuğunuzun diş bakımının iyi yönde ilerlemesine yardımcı olduğunu biliyoruz.

Başarılı geçiş için 4 İpucu


 • Çocuğunuzun fırçalamanın büyük kısmını yapmasına izin verin, alışıncaya kadar başlangıç sonuçlarıyla ilgili endişelenmeyin, bu çocuğunuzu güçlendirecek ve kontrol altında hissetmelerini sağlayacaktır.

 • Bir ödül sistemi deneyin, ancak tatlı ödüller yerine bir yıldız tablosu kullanın !

 • Fırçalarken şarkı söylemek için güzel bir şarkı bulun, zamanı eğlenceli ve etkileşimli yapın.

 • Belirli bir süre belirleyin ve onu rutin yapın. Çocuğunuza her açıdan "Fuzzy Brush" açıklayınız, böylece neler olacağını anlayacaklardır.


Fuzzy Brush - Çiğnenebilir dişfırçası
0 312 517 0100
E-mail gönderebilirsiniz
Fuzzy Brush Iraq Distributor
Fuzzy Brush Turkey
ÜRÜNLERİMİZ STOKLARIMIZ İLE SINIRLIDIR.  SİPARİŞ TALEBİNDE BULUNDUĞUNUZDA STOK DURUMU İLE İLGİLİ TARAFINIZA BİLGİ VERİLECEKTİR.
İNGİLTERE'DEN İTHAL EDİLMEKTE OLUP ,  DÖVİZ KURLARINDA Kİ DEĞİŞİMLERDEN DOLAYI FİYAT DEĞİŞTİRME HAKKIMIZI MUHAFAZA ETMEKTEYİZ.
İçeriğe dön